WECOO PRODUCTION, s.r.o. – dřevostavby na míru

Společnost WECOO PRODUCTION s.r.o. se specializuje především na výrobu konstrukcí pro montované dřevostavby, nízkoenergetické stavby a pasivní domy. Staví rodinné domy, bytové domy, hotely, školy, nástavby, pergoly, garážová stání a mnoho dalších staveb sloužících ke komerčním i nekomerčním účelům.
spolehlivá firma 2020Dodávky společnosti WECOO PRODUCTION s.r.o. mohou obsahovat konstrukce pro montované dřevostavby na klíč, nebo v jakémkoliv stupni dokončení požadovaném klienty.
Společnost WECOO PRODUCTION s.r.o. vlastní technologii i certifikáty, které neustále obnovuje a rozšiřuje, aby mohla vyhovět všem přáním jejich zákazníků.
WECOO PRODUCTION s.r.o. dodává konstrukce pro montované dřevostavby jak po celé ČR, tak i do zemí EU. Je držitelem certifikátů a každoročně kontrolována kvalita výroby od orgánu VVUD a KIWA (Německo), které zajišťují dlouhověkost staveb a jejich bezpečnost. V oblasti projekce, poradenství, montáže stavby spolupracuje se svými spolehlivými proškolenými dodavateli.
Základní strategií společnosti je individuální přístup k zákazníkům. Díky zkušenostem, které se datují od roku 1999, je společnost WECOO PRODUCTION s.r.o. schopna řešit velmi náročné a atypické domy. Výrobní závod i jeho vybavení je neustále modernizováno a tím zlepšováno prostředí pro výrobu konstrukcí pro montované dřevostavby ale i zvyšována efektivita práce.

Technické řešení dřevostavby

Konstrukční systém dřevostaveb vychází ze sendvičové skladby konstrukčních, izolačních a deskových materiálů zakomponovaných do dřevěné konstrukce. Skladba konstrukcí vychází z požadavku zákazníka a předpisů na požární a statickou odolnost. Snažíme se maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníka. S návrhem konstrukce stavebníkovi poradíme, tak aby byla bezpečná a splňovala všechny jeho požadavky. Dokážeme zajistit tepelně technické a statické posouzení.

Energetické parametry dřevostavby

Zásluhou použitých materiálů, jejich skladby, a rovněž díky výrobním postupům, dosahují dřevostavby WECOO PRODUCTION s.r.o. již ve standardním provedení nízkoenergetických parametrů. Tedy roční měrná potřeba tepla na vytápění v hodnotách 15 – 50 kWh na čtvereční metr podlahové plochy.
Na základě požadavku zákazníka je WECOO PRODUCTION s.r.o. schopna postavit i dům pasivní s roční měrnou spotřebou tepla do 15 kWh na čtvereční metr podlahové plochy. Ovšem 90% úspěšné realizace nízkoenergetického či pasivního domu tvoří návrh domu, jeho orientace ke světovým stranám, usazení do terénu, návrh prosklených ploch a celkové řešení tvaru domu.